Privatumo politika

Privatumo politika

 

Renkama informacija

Pagrindinis renkamos informacijos apie vartotojus tikslas – naujienlaiškių prenumerata.

Asociacija „Klaipėdos regionas“ (toliau Asociacija) renka ir saugo Jūsų identifikacinę informaciją, kurią pateikiate prenumeruodami Asociacijos naujienlaiškį. Jūs turite galimybę bet kuriuo metu atsisakyti naujienlaiškio paspaudę tam skirtą nuorodą Asociacijos siunčiamuose laiškuose.

 

Slapukų naudojimas

Asociacijos internetinėje svetainėje www.klaipedaregion.lt yra naudojami slapukai (kaip ir daugumoje internetinių svetainių).

Slapukai (angl. cookies) – tai  mažos duomenų rinkmenos, kurios Jums jungiantis prie interneto svetainės yra įrašomos į Jūsų naršyklę. Slapukai saugo informaciją apie Jūsų apsilankymo sesiją tinklalapyje ir daugiausiai yra naudojami statistikos tikslais.

Daugelio naršyklių nustatymai yra suprogramuoti taip, kad slapukus priimtų automatiškai. Jūs galite ištrinti arba blokuoti slapukus, bet tokiu atveju kai kurios šios svetainės funkcijos gali neveikti taip, kaip numatyta.

Su slapukais susijusi informacija nėra naudojama ir nėra saugoma Jūsų tapatybei identifikuoti.

 

Google Analytics

Asociacija naudoja „Google Analytics“ įrankį statistinei analizei apie vartotojo naršymo svetainėje www.klaipedaregion.lt veiksmus.

„Google Analytics“ naudoja slapukus, kurie išsaugomi Jūsų kompiuteryje ir leidžia analizuoti, kaip Jūs naudojatės tinklapiu. Mes įrašome informaciją apie tai, kuriuos puslapius Jūs atidarote, kiek laiko praleidžiate kiekviename puslapyje ir kuriame mieste ar teritorijoje būdami lankotės mūsų svetainėje. Naudodamiesi „Google Analytics“ įrankiu mes galime analizuoti vartotojų srautus bei naršymo įpročius – šie duomenys mums suteikia naudingos informacijos, kurią galime panaudoti savo svetainės tobulinimui.

Šie duomenys neleidžia nustatyti Jūsų asmens tapatybės: prieš pradedant Jūsų duomenis saugoti „Google“ serveriuose, „Google Analytics“ užslaptina Jūsų IP adresą, ir saugomas jis negali būti naudojamas asmenybės identifikavimui. Visą informaciją apie „Google Analytics“ privatumo politiką sužinokite internetinėje svetainėje.

 

Socialiniai tinklai

Asociacijos internetinėje svetainėje yra nuorodų į šiuos socialinius tinklus: „Facebook“, „LinkedIn“, „Instagram“, „Google+“, „Twitter“, „Youtube“, „Pinterest“, „Tumblr“. Nuorodas atpažinsite iš atitinkamos paslaugos teikėjo logotipo. Paspaudus nuorodas, atidaromi atitinkami socialiniai tinklapiai, jiems ši privatumo politika nėra taikoma. Išsamesnė informacija apie atskirų socialinių tinklų naudojamas privatumo politikos nuostatas rasite kiekvieno tiekėjo duomenų apsaugos deklaracijose.

 

Nuorodos į kitas internetines svetaines

Asociacijos internetinėje svetainėje yra nuorodų į kitus tinklapius. Mes neturime jokios įtakos šių nuorodų skelbiamam turiniui ir galiojantiems duomenų apsaugos teisės aktams. Kiekviena internetinė svetainė, į kurią būsite nukreipti, vykdo savo atskirą privatumo politiką.