„airBaltic“ žiemos metu vykdys du kasdienius skrydžius į Palangą

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša, kad artėjantį žiemos sezoną, prasidėsiantį spalio pabaigoje, ir toliau atliks du kasdienius skrydžius tarp Palangos ir Rygos.

„Maršrutas tarp Palangos ir Rygos praėjusį žiemos sezoną sulaukė didelio žmonių susidomėjimo ir palankaus vertinimo, todėl atsižvelgdami į tai, ateinantį žiemos sezoną nusprendėme pridėti dar tris papildomus kassavaitinius skrydžius šia kryptimi. Tai dar labiau pagerins susisiekimą iš Palangos ir į ją“, – sako „airBaltic“ tinklo valdymo vyresnysis viceprezidentas Wolfganas Reussas.

Augantis Palangos oro uosto pasiekiamumas ir rezultatai patvirtina, kad strategiškai teisingai pasirinktos oro uosto plėtros kryptys.

„Skrydžių dažnių augimas neabejotinai leis Klaipėdos regionui būti dar geriau ir patogiau pasiekiamu bei prisidės prie palankesnės turizmo ir investicinės aplinkos kūrimo. Džiaugiamės galėdami pristatyti oro linijoms regiono pranašumus bei lūkesčius, ir jau matome, kad maži, bet reikšmingi pokyčiai vyksta. Tai dar vienas svarbus bendro darbo rezultatas“, – kalbėjo asociacijos „Klaipėdos regionas” vykdančioji direktorė Klaudija Kionies.

„Lietuvos oro uostai nuolat siekia gerinti Lietuvos bei Klaipėdos regiono pasiekiamumą oro transportu ne vien turizmo, bet ir verslo keleiviams. Augantis verslo skrydžių poreikis Klaipėdos regione tapo tvirtu pagrindu plėtoti partnerystę, todėl Lietuvos oro uostai sėkmingai baigė derybas su „airBaltic“ oro bendrove dėl skrydžių dažnumo didinimo. Papildomas skrydžių dažnumas suteiks dar geresnes galimybes pasiekti didžiausius Europos verslo centrus“, – sako Lietuvos oro uostų aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas.

Jau dešimtmetį esantis tiesioginis susisiekimas su Ryga, išlieka viena svarbiausių jungčių ne tik visam regionui, bet ir Vakarų Lietuvai.

Naujienų prenumerata

Nepraleiskite svarbių Klaipėdos regiono naujienų prenumeruokite mūsų naujienlaiškį.  


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą ir el. paštą), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau KlaipedaRegion.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X
Naujienų prenumerata