Klaipėdos savivaldybei – „Europos burių“ apdovanojimas

Už įgyvendintą naujo daugiafunkcio sveikatingumo centro su baseinu statybų projektą Klaipėdos miesto savivaldybei skirtas „Europos burių“ apdovanojimas. Finansų ministerijos organizuojamo konkurso laureatai paskelbti ir apdovanoti birželio 26 d. Vilniuje vykusios ceremonijos metu.

„Europos burės“ – tai konkursas, kurio metu renkami geriausi Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje projektai. Klaipėda apdovanojimą pelnė nominacijoje „Už šiuolaikiškos aplinkos kūrimą“. Daugiafunkcis sveikatingumo centras su 50 metrų ilgio 10 plaukimo takelių baseinu Klaipėdoje veikia jau metus – nuo 2018 metų birželio 26 d.

„Simboliška, kad apdovanojimas Klaipėdai skirtas praėjus lygiai metams nuo šio miesto bendruomenei svarbaus objekto atidarymo. Džiugu, kad daugiafunkcio sveikatingumo centro svarba pripažįstama visos šalies kontekste, tačiau svarbiausia, kad jis atveria plačias galimybes mūsų miesto gyventojams propaguoti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, įtraukia įvairiausias visuomenės grupes – nuo vaikų iki senjorų, nuo mėgėjų iki profesionalų“, – sako Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Skiriant apdovanojimą įvertinta tai, kad Dubysos gatvėje veikiantis daugiafunkcis sveikatingumo centras atveria sąlygas neformalaus švietimo, sveikatinimo bei laisvalaikio veikloms ne tik miesto gyventojams, bet ir profesionaliems sportininkams, čia įrengtas baseinas atitinka Tarptautinės plaukimo federacijos (FINA) standartą. Akcentuota ir tai, kad tokius pažangius technologinius sprendimus naudojančio baseino Baltijos šalyse iki šiol nebuvo: tai A+ energetinės klasės statinys, čia įrengtos saulės baterijos, elektromobilių įkrovos stotelė ir kt., o pats baseinas technologijų dėka yra lengvai pritaikomas plaukti besimokantiems vaikams, nėščiųjų užsiėmimams vandenyje, vandens gimnastikai, žmonėms su negalia, senjorams. Daugiafunkciame centre įrengta ir specializuota nardymo šachta, kurioje gali treniruotis profesionalūs narai, kariuomenės atstovai, povandeninės archeologijos specialistai. Daugiafunkcio sveikatingumo centro su baseinu projektą įgyvendino ir darbus koordinavo Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos komanda.

„Europos burių“ apdovanojimais siekiama įvertinti ir visuomenei pristatyti didžiausią vertę žmogui, kraštui, visuomenei ir valstybei duodančius Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamus projektus. Konkursas vyko jau 11 kartą. Nugalėtojai šiemet buvo renkami 5 kategorijose – „Už investicijas į žmogų“, „Už inovatyvius sprendimus“, „Už šiuolaikiškos aplinkos kūrimą“, „Už suteiktas galimybes augti“, „Už įdomiausią smulkaus verslo projektą“.

„Europos burės“ – ne pirmas apdovanojimas, skirtas Klaipėdai už sveikatingumo centro su baseinu projektą. Pernai šis objektas Lietuvos sporto vadybos apdovanojimuose buvo pripažintas „Metų sporto infrastruktūros objektu“.

 

Klaipėdos miesto savivaldybės informacija.

Naujienų prenumerata

Nepraleiskite svarbių Klaipėdos regiono naujienų prenumeruokite mūsų naujienlaiškį.  


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą ir el. paštą), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau KlaipedaRegion.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X
Naujienų prenumerata