Tęsdami tradiciją, Klaipėdos regiono merai sveikino Gargždus gimimo dienos proga! 

Asociacijos „Klaipėdos regionas“ narės susirinko pasveikinti Gargždų miestą 767-ojo gimtadienio proga. Sveikindami džiaugėsi beveik dešimtemtį trunkančiu bendradarbiavimu sprendžiant Klaipėdos regionui aktualius klausimus, aktyviu dalyvavimu Baltijos jūros regiono plėtroje ir linkėjo neprarasti veržlumo ir optimizmo, puoselėjant visa Klaipėdos rajono savivaldybę ir ypatingai gražų miestą – Gargždus.

„Tęsiame gražią tradiciją ir kartu švenčiame Asociacijos „Klaipėdos regionas“ narių gimimo dienas. Spręsdami įvairius Klaipėdos regiono klausimus bendraujame dažnai, tačiau ypatingai smagu susitikti šventine proga, kai nereikia pristatyti darbotvarkės klausimų ar spręsti iškilusių problemų.“, – kalbėjo Kretingos rajono meras Antanas Kalnius.

Asociacijos „Klaipėdos regionas“ vykdančioji direktorė Klaudija Kionies džiaugiasi, kad  merai taip vieningai priėmė idėją susitikti pasveikinti per kiekvieną savivaldybės – narės gimimo dieną. „Suprantu, kad šie metai merams – iššūkių ir įtemptos darbotvarkės laikas, todėl labai smagu, kad visi randa laiko atvykti. Karantino metu kuriant pirmą regioninę turizmo kampaniją GRYNAS TAKAS tapo aišku, kad labai svarbu vieningai dirbti ir bendradarbiauti sprendžiant iškilusius sunkumus, tačiau taip pat – pasidžiaugti gražiais rezultatais, pasidalinti sėkminga patirtimi.“, – sakė K. Kionies.

Klaipėdos rajono merui Broniui Markauskui, tradiciškai įteiktas pirmosios regioninės turizmo kampanijos džemperis, raginantis šiame sudėtingame visam pasauliui laikotarpyje nepamiršti atsipūsti, rasti laiko pailsėti. Klaipėdos regionas ypatingas – čia yra pušys, jūra, vėjas. Poilsis tokioje aplinkoje ne tik naudingas sveikatai, tačiau taip pat palankus šiuo metu, kai vėl turime laikytis griežtų reikalavimų laikantis socialinės distancijos ir kaukių dėvėjimo.

„Kampanijos šūkis NENUPUŠK,  kviečia neprarasti šalto proto, nepamiršti, kad privalome ne tik daug dirbti, bet ir kokybiškai ilsėtis, poilsiauti, o tai galima padaryti ten, kur VISI GERI DALYKAI OŠIA“,- sakė asociacijos „Klaipėdos regionas“ komunikacijos projektų vadovė Giedrė Vaicekauskaitė. „Mes visuomet sakome, kad visas regionas ošia, per kurios nors iš 7 savivaldybių gimtadienį, tad nėra išimtis ir šįkart, iš viso regiono žmonės kviečiami aktyviai dalyvauti Gargždų miesto šventėje šeštadienį”, – apie regiono vienybę pasakojo G. Vaicekauskaitė.

Daugiau apie pirmąją regioninę Klaipėdos regiono turizmo kampaniją GRYNAS TAKAS adresu www.grynastakas.lt