Seminaras apie ES Misijas įgyvendinančius projektus

Š.m. spalio  25 d. asociacija „Klaipėdos regionas“ kartu su partneriais iš Blekinge Arkipelag (Švedija), Kuržemės planavimo regiono (Latvija) bei Slowinski nacionalinio parko (Lenkija), organizuoja nuotolinį seminarą, kviečiantį susipažinti su regione vykstančiais projektais, susijusiais su Europos Sąjungos misijomis.

Šiame seminare kalbėsime apie dvi ES misijas:

  • Prisitaikymas prie klimato kaitos: Blekingės (Švedijos) partneriai pristatys projektą Resist. Šis projektas nukreiptas į prisitaikymo prie pagrindinių klimato iššūkių sprendimus bei leis pamatuoti, kaip Baltijos jūros pakrantes veikia klimato kaita.
  • Atkurkime mūsų vandenyną, jūras ir vandenis: Klaipėdos regionas kartu su partneriais iš Kuržemės regiono šių metų pradžioje pradėjo vykdyti projektą Baltic Sea 2 Land. Seminaro metu pristatysime projekto kontekste kuriamą navigatorių – internetinę platformą, kuri galės pasitarnauti priimant sprendimus, susijusius su sausumos ir jūros teritoriniu planavimu.

Misijos – tai Europos Sąjungos (ES) įsipareigojimas spręsti didžiausius mūsų pasaulio iššūkius – kova su vėžiu, prisitaikymas prie klimato kaitos, mūsų vandenynų apsauga, gyvenimas ekologiškesniuose miestuose ir sveiko dirvožemio bei maisto užtikrinimas. Misijos yra neatskiriama 2021–2027 m. programos „Europos horizontas“ dalis.

Data ir laikas: 2023 m. spalio 25 d. 11:00 – 12:00 val.

Seminaro kalba: Anglų k.

Vieta: Zoom platforma (nuoroda bus atsiųsta užsiregistravus žemiau pateiktoje nuorodoje)

REGISTRACIJA: https://forms.gle/y6tkesMPSxPnvQ8NA

 

Daugiau informacijos apie Europos Sąjungos misijas – https://research-and-innovation.ec.europa.eu/