Iš Palangos oro uosto startavo skrydžiai į Norvegijos miestą Bergeną

Spalio 30 d. iš Palangos oro uosto pakilo pirmasis oro bendrovės „Norwegian“ lėktuvas, kuris simboliškai atidarė tiesioginę oro jungtį su Bergeno miestu (Norvegija).

Bergenas – antrasis pagal dydį Norvegijos miestas, įsikūręs prie Šiaurės jūros Byfjordo įlankos. Tai svarbus transporto centras, kuriame veikia žvejybos, prekybos ir keleivių uostas, išvystyta mašinų, laivų statybos, žvejybos, tekstilės, naftos perdirbimo, elektronikos, poligrafijos pramonė. Bergeno regionas vadinamas vartais į Norvegijos fiordus, šis miestas yra UNESCO pasaulio paveldo dalis ir gerai žinoma Europos kultūros lokacija. Tai regionas, kuriame harmoningai susijungia gamta, kultūra ir miesto gyvenimas. Daugiau apie Bergeną galite sužinoti oficialiame miesto portale.

„Skandinavijos regionas ir būtent Norvegija yra vienos svarbiausių krypčių mūsų keleiviams. Jaučiame, kad nuolat auga paklausa kelionėms tarp Lietuvos ir Skandinavijos, lygiagrečiai matome, kad daugėja ir norvegų, norinčių pamatyti Lietuvos pajūrį ir čia esantį paveldą. Džiaugiamės galėdami pristatyti Bergeną kaip naują kelionių tikslą iš Palangos oro uosto“, – sako Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas.

Iš Palangos į Bergeną keleivius skraidins aviakompanija „Norwegian Air Shuttle“. Skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę – trečiadieniais ir šeštadieniais.

Tai jau 8-oji kryptis kuria Vakarų Lietuvos regiono gyventojai gali pasiekti Europos destinacijas. Šiuo metu iš Palangos oro uosto galima skristi į Kopenhagą, Rygą, Dortmundą, Oslą, Minską, Varšuvą ir Londoną. Nuo ateinančių metų kovo iš Palangos oro uosto startuos tiesioginis skrydis į Airijos sostinę Dubliną.

Parengta pagal VĮ “Lietuvos oro uostai” informaciją. Nuotraukos M. Jaugelavičiaus.

Naujienų prenumerata

Nepraleiskite svarbių Klaipėdos regiono naujienų prenumeruokite mūsų naujienlaiškį.  


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą ir el. paštą), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau KlaipedaRegion.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X
Naujienų prenumerata