BASCIL projekto įvadinis susitikimas

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti įvadiniame projekto „BASCIL – Inovatyvūs sprendimai kaimiškų vietovių maisto gamintojams: veiklos įvairinimo skatinimas, teikiant kulinarinio turizmo paslaugas“ renginyje. Renginys vyks 2023 m. balandžio 21 d. Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešojoje bibliotekoje (Klaipėdos g. 15, I a., LT-96135 Gargždai).

Susitikimo metu supažindinsime su projekto BASCIL tikslais, turiniu, pagrindinėmis veiklomis, kurios atvers naujas galimybes Jūsų verslui. Remiantis Lietuvos gerosios patirties pavyzdžiu, pristatysime BASCIL inovacijų kūrimo metodiką, kuri gali tapti naudingu įrankiu ieškant naujų sprendimų maisto gamintojams kaimo vietovėse. Susipažinsime iš arčiau ir pasidalinsime įžvalgomis, kokie inovatyvūs sprendimai būtini Jūsų verslo ateičiai ir kaip juos galite įgyvendinti, dalyvaudami BASCIL projekto veiklose.

Vienas pagrindinių BASCIL projekto tikslų-siekinių – 5-10 regiono vietos maisto gamintojai turės galimybę sukurti arba atnaujinti jau turimas patrauklias kulinarinio turizmo paslaugas, produktus ar kitokias iniciatyvas, naudodamiesi asmenine turizmo konsultanto ir projekto komandos pagalba.

Renginys skirtas pagrindinei projekto tikslinei grupei: Klaipėdos regiono kaimiškųjų vietovių vietos smulkiam ir vidutiniam verslui (įvairių formų – nuo individualios veiklos ar veiklos pagal verslo liudijimą iki įmonių, žemės ūkio bendrovių, ūkininkų, žuvininkystės srities verslų ir pan.): (1) tiems, kurie jau turi turistams skirtus produktus, paslaugas ir pan., bet norėtų juos tobulinti, (2) tiems, kurie jau yra svarstę ir norėtų dalyvauti turizmo paslaugų teikime, (3) tiems, kuriems tik perskaičius šį kvietimą į renginį, kilo mintis pasvarstyti apie galimybę teikti turizmo paslaugas, gaminti turistams skirtus maisto produktus ir pan.

Kviečiame registruotis į renginį ir aktyviai dalyvauti! Dalyvių registracija vykdoma iki balandžio 19 d.

Kilus klausimams, kviečiame nedvejoti ir susisiekti su mumis: raimonda@klaipedaregion.lt, +370 614 16706.