Euroregiono „Baltija“ pozicija dėl Interreg Pietų Baltijos programos ateities

Gegužės 19 d. įvyko pirmasis nuo pat įsteigimo nuotolinis Euroregiono “Baltija”(ERB) susitikimas, kurio metu buvo priimta pozicija, dėl Interreg Pietų Baltijos programos ateities ir papildomi argumentai, palaikantys žmogiškųjų gebėjimų fondo iniciatyvą naujame finansavimo periode po 2020m.

Siekiant pritraukti naujus, taip pat ir mažesniuosius dalyvius, bei užtikrinti žmonių tarpusavio ir mažesnio masto projektus būsimojoje Pietų Baltijos programoje, ERB nori kuo ankstesniame programos etape užtikrinti gebėjimų stiprinimo priemones ir jų tęstinumą.

Euroregionas “Baltija” mano, kad vis dar labai svarbu skatinti mažesnių, Pietų Baltijos jūros regione įsikūrusių organizacijų, tokių kaip vietos bendruomenės, nevyriausybinės, pilietinės organizacijos, asociacijos, aktyvų dalyvavimą įgyvendinant projektus būsimoje programoje.

Ši pozicija yra ypač aktuali ir Klaipėdos ir kitiems, greta esanties, regionams, pritraukiant investicijas, didinant kompetencijas bei suprantant naują tarpvalstybinį bendradarbiavimą ne tik, kaip pasyvios narystės, bet ir aktyvaus lyderio poziciją.

Su ERB pozicija galite susipažinti nuorodoje žemiau:

http://www.eurobalt.org/erb-executive-board-on-line-meeting/

Euroregion Baltic – ERB – tai vienas pirmųjų Euroregionų Europoje, įsteigtas 1998 m. ERB tinklą sudaro 9 Pietų Baltijos regionai (regioninio lygmens valdžios institucijos). AKR yra ERB narys nuo 2012 m

Naujienų prenumerata

Nepraleiskite svarbių Klaipėdos regiono naujienų prenumeruokite mūsų naujienlaiškį.  


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą ir el. paštą), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau KlaipedaRegion.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X
Naujienų prenumerata