Kviečiame į projekto InterInoLT galimybių pristatymą

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kartu su asociacija „Klaipėdos regionas“ (AKR) ir projekto „InterinoLT“ partneriais – Lietuvos pramonininku konfederacija (LPK) bei Lietuvos inovacijų centru (LIC) – kviečia Klaipėdos regiono įmones bei savivaldybių atstovus į nuotolinį renginį „InterInoLt iniciatyvos teikiamos galimybės Klaipėdos regiono specializacijos strategijos iki 2030 m. įgyvendinimui”.

Renginio metu sužinosite apie I4MS iniciatyvos teikiamas galimybes pramonės skaitmeninimui. MITA inovacijų ekspertas Giedrius Janušauskas pristatys InterInoLT projekto teikiamas galimybes regiono įmonėms ir kaip jos gali prisidėti prie Klaipedos regiono specializacijos strategijos iki 2030 m. igyvendinimo. LPK tarptautinis inovacijų ekspertas Romualdas Petraitis pasakos apie Žaliosios pertvarkos kuriamus iššukius ir perspektyvas.

RENGINIO REGISTRACIJOS NUORODA (prisijungimo nuoroda užsiregistravusiems bus atsiųsta prieš renginį).

Naujienų prenumerata

Nepraleiskite svarbių Klaipėdos regiono naujienų prenumeruokite mūsų naujienlaiškį.  


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą ir el. paštą), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau KlaipedaRegion.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X
Naujienų prenumerata