ASOCIACIJAI „KLAIPĖDOS REGIONAS“ JAU 10 METŲ!
Asociacijai 10

Sukurta iš septynių regiono savivaldybių poreikio bendradarbiauti, kartu spręsti regionui aktualius klausimus ir iššūkius, organizacija per dešimtmetį ženkliai pasikeitė  nuolat augo, plėtė darbų ir regionui aktualių sričių spektrą, kartu didėjo regiono ambicijos bei užsibrėžti tikslai. Stiprėjo viso Klaipėdos regiono bei Asociacijos matomumas, regiono vardo ir nuveiktų darbų žinomumas. Per dešimtmetį Klaipėdos regionas užsitarnavo patikimo, veiklaus ir atsakingo partnerio vardą tiek Lietuvoje, tiek ir už  jos ribų.

Asociacijos startas  įgyvendinta programa Klaipėdos regiono žinomumo ir pasiekiamumo didinimui, pritraukiant daugiau skrydžių į tarptautinį Palangos oro uostą, o dešimtmečio sukaktį pažymėjo pirmosios ir vienintelės Lietuvoje regioninės specializacijos strategijos patvirtinimas ir sėkminga įgyvendinimo pradžia. Kitus svarbiausius Asociacijos darbus apžvelgėme čia

Asociacijos „Klaipėdos regionas“ stiprybė – gausus būrys bendraminčių ir regiono entuziastų, kurie kasdien savo darbu ir energija prisideda prie Klaipėdos regiono sėkmės. Minėdami Asociacijos dešimtmetį, dėkojame visoms Klaipėdos regiono savivaldybėms ir partneriams už pasitikėjimą ir bendrystę, idėjas ir kartu įgyvendintus projektus. Neabejojame, kad kryptingas ir nuoširdus visų regiono partnerių darbas bei motyvacija siekti bendrų tikslų padės Klaipėdos regionui dar ne vieną dešimtmetį stiprėti, augti, integruoti naujoves ir būti patrauklia vieta gyventi, dirbti bei poilsiauti.

Related Posts