KLAIPĖDOS REGIONO TURISTINIS POTENCIALAS BUS PRISTATYTAS AMERIKOS IR DIDŽIOSIOS BRITANIJOS KELIAUTOJAMS

Šią savaitę Klaipėdos regione lankėsi tinklaraštininkas Scott Tysson iš Didžiosios Britanijos, kuris kuria populiarų internetinį tinklaraštį Intrepid Escape. Tris dienas S. Tysson keliavo po Klaipėdos regioną, lankė populiariausius jo turizmo objektus, pažino krašto kultūrą, bendravo su vietos gyventojais.

Viešnagės metu svečias iš Didžiosios Britanijos aplankė ir įvertino Kuršių Neriją ir jos išskirtinį grožį, išbandė Klaipėdos miesto gastronominius atradimus. S. Tysson taip pat susipažino su Mažosios Lietuvos kultūriniu paveldu, pažino paukščių žiedavimo subtilybes, grožėjosi pamario kraštovaizdžiu. Keliautoją taip pat sužavėjo netikėti atradimai Vaclovo Into akmenų muziejuje, ledynmečio suformuota Šauklių tundra.

Tinklaraštininko vizitas ir kelionė yra dalis asociacijos „Klaipedos regionas“ kartu su regiono savivaldybėmis įgyvendinamo 2014-2020 m. Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos projekto „Baltijos jūros turizmo centras – darnios plėtros struktūrinė organizacija aktyviam turizmui“ dalis. Įgyvendinant šią veiklą siekiama didinti Klaipėdos regiono žinomumą tikslinėse užsienio rinkose – Didžiojoje Britanijoje ir Austrijoje. Asociacija kartu su projekto partneriais iš Lenkijos (Pomeranijos regiono turizmo organizacija) tinklaraštininkui organizavo jungtinį turą, pristatantį abiejų regionų projekto metu sukurtus turizmo produktus, orientuotus į regionų turizmo pasiūlymus ir jų populiarinimą ne sezono metu. Vizito Klaipėdos regione metu svečias turėjo galimybę dalinai išbandyti visus 3 projekto rėmuose sukurtus tematinius maršrutus: „Malonūs nuovargiai“, „Migruojančios kultūros“ bei „Antgamtiniai peizažai“. Visi tinklaraštininko Scott Tysson įspūdžiai ir patirtys bus paviešintos jo kuruojamuose internetiniuose kanaluose: socialiniuose tinkluose Instagram ir Facebook. Taip pat S. Tysson kelionės įspūdžiai ir patirtys artimiausiu metu bus papasakotos atskirame straipsnyje anksčiau minėtame tinklaraštyje.

Naujienų prenumerata

Nepraleiskite svarbių Klaipėdos regiono naujienų prenumeruokite mūsų naujienlaiškį.  


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą ir el. paštą), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau KlaipedaRegion.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X
Naujienų prenumerata