CaSYPoT

Projektas CaSYPoT (Capacity Building for Strategic Youth Policy and Transnational Cooperation) yra skirtas keturių Baltijos jūros regiono šalių jaunimui iš Švedijos, Lietuvos, Rusijos Lenkijos. Projekto metu norima surinkti informaciją apie jaunimo problemas, siekiant rasti geriausius jų sprendimo būdus. Jei gyvenate vienoje iš projektą vykdančių savivaldybių, dalyvaudami specialiai sukurtoje apklausoje galėsite papasakoti apie savo poreikius ir iššūkius su kuriais susiduriate kasdieniame gyvenime. Remiantis apklausos rezultatais, politikai, mokslininkai ir jaunimo nevyriausybinių organizacijų darbuotojai galės Jums padėti.

Projekte dalyvauja 4 partneriai ir 9 asocijuoti partneriai  iš Švedijos, Lenkijos, Rusijos Federacijos (Kaliningrado sritis), Lietuvos (Klaipėdos universitetas).

Asociacijos „Klaipėdos regionas“ indėlis – asocijuotas partneris informacijos teikimui ir sklaidai regione.

Biudžetas: 457 331 Eur. Projektas finansuojamas iš 2014–2020  m. Interreg Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos.

Projekto veiklų įgyvendinimo laikotarpis: 2016.07.01–2019.09.30

Naujienų prenumerata

Nepraleiskite svarbių Klaipėdos regiono naujienų prenumeruokite mūsų naujienlaiškį.  


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą ir el. paštą), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau KlaipedaRegion.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X
Naujienų prenumerata